Odwiedziny „Wielkanocnego Zajączka”

18 kwietnia do naszego przedszkola przybył tajemniczy zajączek ze świąteczną niespodzianką. Ukrył ją w przedszkolu i w ogrodzie. Każde dziecko znalazło od niego prezent. Zabawa była wspaniała.

Cały dzień dzieci spędziły na poznaniu zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi.

Dodatkowo Serduszka i Wiewiórki pojechały do kina przy Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku- Białej . Tam oglądnęły filmy wyprodukowane przez studio.

Przedszkolaki nauczyły się jak kulturalnie należy zachowywać się w kinie, przestały bać się ciemności. Cały czas uczą się jak bezpiecznie zachowywać się w autokarze, na wyjazdach, uczą się chodzić w parach. zdjęcia z tego wydarzenia zobaczysz tutaj