Plany na grudzień

4, 11, 18 grudnia (poniedziałki) – zajęcia matematyczne prowadzone przez firmę Matema z Katowic – Matematyczny Uniwersytet Dziecięcy.

13, 20 grudnia (środy) – zajęcia ogólnorozwojowe z elementami tenisa na hali sportowej.

5 grudnia (wtorek) – koncert muzyczny pt. ,,Jazz splata melodie świata” w wykonaniu muzyków z Filharmonii Śląskiej w Katowicach.

6 grudnia (środa) – Występ Krakowskiego Teatru Bajki ,,Przygody Mikołaja i małego Elfa’’, spotkanie z Mikołajem, niespodzianka.

7 grudnia (czwartek) – wyjście do Miejskiej Biblioteki Publicznej – Na dalekiej Północy.

14 grudnia (czwartek) – zajęcia przyrodnicze ,,Żywa lekcja przyrody” – prowadzone przez Firmę ,,Owady i Spółka” cyklicznie 1 raz na miesiąc.

18 grudnia (poniedziałek) – nowy cykl warsztatów podróżniczych ,,Poznajemy świat” – Rajska Tajlandia.

21 grudnia (czwartek) – spotkanie przy choince. Prosimy o ubranie dzieci na wizytowo.

Niespodzianka adwentowa
Na każdy dzień Adwentu Mikołaj przygotował dla dzieci zadania do wykonania. Każdy przedszkolak otrzyma Kalendarz Adwentowy. W nagrodę za wykonanie zadania poczęstuje się czekoladką.