Wyjazd do Banialuki na przedstawienie pt:”Pchła szachrajka”

16 kwietnia dzieci z grupy ,,Tygrysków” i ,,Sprytnych Lisków” uczestniczyły w przedstawieniu pt ,, Pchła Szachrajka”, w Teatrze Lalek ,,Banialuka”. W żywiołowej i kolorowej inscenizacji skierowanej do najmłodszych widzów zilustrowane zostały zabawne perypetie małej bohaterki. Twórcy przedstawienia wykreowali sympatyczne, ciepłe i kolorowe postacie, które w dowcipny i przystępny sposób opowiadały o losach sprytnej Pchły. Dzieci dowiedziały się ile rurek z kremem zamówiła Pchła, dokąd wybierała się pociągiem, u kogo zorganizowała bal karnawałowy.

Spektaklowi towarzyszyły piękne i liczne piosenki. Sztuka zachwycała kostiumami, scenografią i znakomitą grą aktorską.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.