Archiwum autora: Tik-Tak

Pani Gamma zaprasza

13 lutego w środę jak co miesiąc odwiedzili przedszkolaków muzycy z Filharmonii Śląskiej w Katowicach. Dzieci poznały dwa instrumenty: obój i harfę. Wysłuchały melodii, poznały budowę , sposób gry na prezentowanych instrumentach, rozwiązywały muzyczne zagadki.

Opublikowano Inne | Możliwość komentowania Pani Gamma zaprasza została wyłączona

Dogoterapia

12 lutego we wtorek dzieci brały udział w zajęciach z dogoterapii. Do przedszkola przyjechała treserka z labradorem Jazzem, który uczył i bawił się z dziećmi . Przedszkolaki poznały, czego potrzebuje każdy pies, by być zdrowym i szczęśliwym. Same karmiły , … Czytaj dalej

Opublikowano Inne | Możliwość komentowania Dogoterapia została wyłączona

Teatrzyk Blaszany Bębenek

11lutego 2019 roku w poniedziałek do przedszkola przyjechał Teatrzyk ,,Blaszany Bębenek”. Dzieci zobaczyły przedstawienie pt ,,Kot w butach”. Aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu, podpowiadając głównym bohaterom jak pokonać niebezpiecznego czarodzieja. Wszystkie przedszkolaki miło spędziły czas.

Opublikowano Inne | Możliwość komentowania Teatrzyk Blaszany Bębenek została wyłączona

Dzień Babci i Dziadka

23 stycznia 2019r. w Domu Kultury w Hałcnowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W spotkaniu brały udział wszystkie przedszkolaki. Występ był niecodzienny. W ubiegłym roku 11listopada obchodziliśmy 100 rocznicę odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości. Dzieci poznały … Czytaj dalej

Opublikowano Inne | Możliwość komentowania Dzień Babci i Dziadka została wyłączona

Zabawa karnawałowa

16 stycznia 2019r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy.Na początku Teatrzyk Uśmiech z Krakowa przedstawił bajkę pt ,,Zimowa opowieść  przygody Misia Gerwazego”. Potem każda grupa bawiła się w swojej sali. Wszystkie przedszkolaki i Panie miały piękne stroje. Zabawa była … Czytaj dalej

Opublikowano Inne | Możliwość komentowania Zabawa karnawałowa została wyłączona

XIX Przegląd Kolęd i Pastorałek

15 stycznia 2019r. Sprytne Liski reprezentowały przedszkole w XIX Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Miejskim Domu Kultury w Hałcnowie. Spisały się na medal zajęły III miejsce.

Opublikowano Inne | Możliwość komentowania XIX Przegląd Kolęd i Pastorałek została wyłączona

Warsztaty ceramiczne „Przygody glinki Celinki”

10 stycznia 2019r. odbyły się warsztaty ceramiczne. Dzieci wykonywały niespodzianki dla babci i dziadziusia.Serduszka lepiły doniczki, Wiewiórki ramki na zdjęcia , Tygryski miseczki, Liski kubeczki.Zajęcia ceramiczne sprawiają dzieciom mnóstwo przyjemności i radości.

Opublikowano Inne | Możliwość komentowania Warsztaty ceramiczne „Przygody glinki Celinki” została wyłączona

Koncert z Filharmonii Śląskiej

9 stycznia 2019r. odbył się w naszym przedszkolu koncert muzyczny pt ,,Taneczna wędrówka miedzy narodami przepleciona rozmaitymi rytmami”. Dzieci poznały tańce z różnych stron świata. Jak co miesiąc wystąpili muzycy z Filharmonii Śląskiej w Katowicach.

Opublikowano Inne | Możliwość komentowania Koncert z Filharmonii Śląskiej została wyłączona

Życzenia Świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy , by upłynęły one w rodzinnym gronie, wśród przyjaciół i bliskich. Niech magia tych świąt na długo zagości w Państwa sercach,a zbliżający się rok 2019 będzie wypełniony sukcesami w życiu osobistym oraz … Czytaj dalej

Opublikowano Inne | Możliwość komentowania Życzenia Świąteczne została wyłączona

Warsztaty z Lego

14 grudnia 2018r. dzieci brały udział w zajęciach kreatywnych z klockami lego. Każda grupa miała swoje zadanie do wykonania. Budowały Mikołaje, renifery, choinki o różnym stopniu trudności. Miały również czas na samodzielne budowle według własnego pomysłu. Dzieci były bardzo zadowolone.

Opublikowano Inne | Możliwość komentowania Warsztaty z Lego została wyłączona