23 listopada ( piątek) dzieci obchodziły Dzień Pluszowego Misia.

Serduszka – miały foto-budkę, robiły zdjęcia, oglądały misiowe bajeczki, same wykonały misia z papierowego talerzyka.

Wiewiórki– rozwiązywały zagadki, misiowe memory, układały słodkie podobizny misiów, same wykonały opaski na główkę, czytały opowiadania o misiach i uczestniczyły w zajęciach.

Tygryski – czytały wiersze o misiach, rozwiązywały zagadki, różne łamigłówki. Samodzielnie wykonały misia z włóczki. Uczestniczyły w misiowych zajęciach ruchowych.

Sprytne Liski – dzień spędziły w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia w Komorowicach. Brały tam udział w konkursie plastycznym. Śpiewały piosenki, tańczyły, bawiły się balonami i czytały książki o misiach.Konkurs plastyczny wygrała Ania, drugie miejsce -Zosia, trzecie –Amadeusz.Wyróżnienia -Jurek, Nikodem, Błażej, Xawier i Julia. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody przygotowane przez przedszkole.Każde dziecko otrzymało na pamiątkę pluszowego misia.