Program „Mamo, Tato, wolę wodę”

W ramach ogólnopolskiego programu  profilaktycznego „Mamo, Tato, wolę wodę”, nasze przedszkolaki w grudniu i styczniu wzięły udział w cyklu zajęć związanych z tematyką przyrodniczą, ekologiczną i prozdrowotną.

Dzieci podczas zajęć w formie zabawy, eksperymentów przyrodniczych, twórczego działania, poznały rolę wody w przyrodzie, miejsca jej występowania na Ziemi, sposoby ochrony zasobów wodnych oraz kształtowały postawy zdrowego odżywiania. Na zajęciach przedszkolaki poznały postać Zdrojka, który oprowadzał ich po wodnej krainie.

Podsumowaniem cyklu zajęć  było wykonanie plakatu pt. „W zdrojkowej krainie”. Dzieci pracowały podczas zajęć z dużym zaangażowaniem i wyśmienicie się bawiły w trakcie zdrojkowych konkursów.

Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć
tutajtutaj
oraz tutaj.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.