Rajd na Dębowiec

3 lipca dzieci z grup: Wiewiórki , Tygryski i Liski wyruszyły na rajd na Dębowiec 686 m n.p.m. Po śniadaniu autobusem pojechały pod Dębowiec. Wejście na górę zajęło przedszkolakom 25 minut. Po drugim śniadaniu i odpoczynku do obiadu bawiły się na placach zabaw. Przy asekuracji swoich pań wspinały się na ściankach wspinaczkowych, sznurkowych piramidach. Jeździły na karuzelach, bawiły się w piaskownicach. O 13:00 zjadły pyszny obiad w jednym z najstarszym schronisku turystycznym w polskich Beskidach. Z Dębowca roztacza się piękna panorama na Bielsko – Białą.

Dzieciom towarzyszyła ładna pogoda. Do przedszkola wróciły zmęczone, ale zadowolone.