Dzień Dziecka

31 maja w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka i Święto Sportu. Wszystkie dzieci uczestniczyły w zajęciach kreatywnych z klockami Lego, a Sprytne Liski w warsztatach-Robotyka dla juniora.

Po zajęciach na kortach Tygryski i Sprytne Liski brały udział w Spartakiadzie. Każdy zdobywał pieczątki i dyplom za wykonane ćwiczenia. Wiewiórki i Serduszka spędziły czas na przedszkolnym placu zabaw. Aby zdobyć medal sportowca musiały pokonać trudny tor przeszkód. W przedszkolu na dzieci czekały lody i słodki upominek. Zabawie towarzyszyła piękna pogoda. Przedszkolaki spędziły czas mądrze, przyjemnie i na sportowo. Z okazji Dnia Dziecka – wystąpił  także Teatrzyk ,, Blaszany Bębenek” z przedstawieniem pt. ,,Skarb, to nie tylko złoto”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.