XVIII Festiwal Kultury Przedszkolnej

 16 maja Sprytne Liski pojechały do Domu Kultury w Hałcnowie na Festiwal Kultury Przedszkolnej. Zaprezentowały program artystyczny składający się z tańca, piosenki i jednego wiersza tematycznie związany z historią Krakowa. Występ trwał według regulaminu 15 minut.

Dzieci wykonały również pracę plastyczną tematycznie związaną z programem artystycznym.

Udział w Przeglądzie Twórczości Przedszkolnej pozwolił dzieciom na wymianę doświadczeń i poznanie nowych form działalności artystycznej. Dzieci otrzymały wyróżnienie i indywidualne nagrody, które są opisane na stronie internetowej organizatora festiwalu  Miejskiego Domu Kultury w Hałcnowie. szczegóły z tego wydarzenia także zobaczysz tutaj

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.